zásnuby
Zvažuješ zásnuby počas Vianoc?

Zvažuješ zásnuby počas Vianoc?

Zvažuješ zásnuby počas Vianoc? Samé trblietky a svetielka. Padajúci sneh. Darovanie darčekov. Vianoce sú nepochybne jedným z najromantickejších okamihov roka. Naplánujte si najromantickejšie vianočné zásnuby pomocou týchto 10 nápadov.

Vianoce sú na celom svete najpopulárnejším dňom na zásnuby v roku, a po nich hneď nasleduje Silvester a Nový rok. Ako sa spieva v známej pesničke „it’s beginning to look a lot like Christmas„, pre mnohých najkrajšie obdobie roka. Vianoce plné veselia, radosti, smiechu, lásky aj s imeľom sú ideálnym obdobím pokľaknúť na koleno a položiť tú otázku.

Výhodou je, že tu už máme sviatočné obdobie a tým pádom nemusíš špeciálne dekorovať scenériu, a minúť na to majetok. Pretože anooooo, sú Vianoce. Všade naokolo máme nádherné sviatočné dekorácie, ktoré budú úžasné ako pozadie pre tvoje zásnuby.

Určite väčšina párov chce začať vianočný čas v radostnom tónom a zásnuby sú nepochybne jedným z najlepších nápadov, ako tak urobiť! Je vysoká šanca, že ani nezáleží na tom, kde to urobíte. Je to hlavne preto, že vaša budúca nevesta bude tak nadšená, že si sotva všimne niečo iné ako teba.

Takže na načasovaní alebo atmosfére zásnub v skutočnosti až tak moc nezáleží. Výhodou „darovania“ zásnubného prsteňa ako vianočného darčeka je samozrejme to, že nemusíš kupovať prsteň aj vianočné darčeky 😉. Je ale dobré si uvedomiť, že niektoré ženy vkladajú do zásnub veľa sentimentov.

Vianoce sú sú veľmi romantické a teda sú určite vysnívaným obdobím na zasnúbenie sa. Pamätaj, že zásnuby sú vlastne o vás dvoch a o živote, ktorý chcete mať spolu. Takže návrh vždy prispôsob osobnosti svojej priateľky. 

Ak je súkromná osoba, zhromaždiť veľa ľudí by nemuselo byť ideálne. Na druhej strane, ak je extrovert, môžeš otázku položiť na klzsku na hlavnom námestí. Ak privítaš nejakú inšpiráciu, ponúkame tu niekoľko vynikajúcich nápadov.


1. Prispôsob dekoráciu vianočného stromčeka a naplánuj si vianočný „hon na poklady“ tak, že vytvoríš stopy, ktoré povedú k prsteňu ako pokladu. Ona bude očakávať len rozprávkový darček …


2. Zarezervuj romantickú lyžovačku alebo výlet na hory. Je naozaj ťažké vymyslieť romantickejšie prostredie na zásnubyako medzi zasneženými horami.


3. Choďte na výlet do lesa alebo na miesto, kde sa predávajú vianočné stromčeky – a odneste si domov stromček, pred ktorým ste sa zasnúbili!


4. Vlož správu do jej hrnčeka – prekvap svoju lásku raňajkami v posteli, a keď dopije svoju kávu alebo kakao, uvidí na dnes tvoj návrh.


5. Ak už máte spolu deti, zapoj aj svoje ratolesti – nechaj vyrobiť dupačky alebo nádherné detské oblečenie na ktorom bude nápis „ZOBERIEŠ SI MA?“ a počkaj keď ráno deti prídu do vašej izby.


6. Vložte zásnubný prsteň do vianočnej ozdoby – a čakaj … predstav si … zásnubný prsteň, ukrytý vo vnútri ozdoby, čakajúci na nájdenie na Štedrý deň.


7. Napíš svoj návrh na sobáš vianočným osvetlením. Svetielka sú nevyhnutnou súčasťou sviatočnej atmosféry, takže zahrnúť nejaké do vianočného návrhu je ideálne! Najskôr však budeš musieť vykĺznuť na dostatočne dlhý čas, aby si s vianočnými svetlami vyhláskoval slová „Vezmeš si ma?“. Akonáhle je vonku tma a príde ten správny čas, nechaj ju už len zapojiť vonkajšie svetielka.


8. Zabal sa ako vianočný darček – existuje veľa spôsobov, ako to urobiť. A všetky zahŕňajú veľa zábavy! Môžeš sa zabaliť do veľkej škatule (samozrejme s otvormi na dýchanie) alebo sa môžete naozaj pobaviť tým, že jej dáš najavo, že ty si tým zabaleným darčekom. A potom ju len nechaj, aby ťa aj s prsteňom rozbalila…


9. Zarezervuj výlet do New Yorku! Alebo iného mesta či miesta, ktoré je známe úžasnou vianočnou výzdobou. Ak to mesto dobre nepoznáš, preštuduj si, kde sú ideálne miesta, ako napríklad každoročné klzisko pod Rockefellerových centrom.


10. Ak máš na to rozpočet, aj na zásnuby počas Vianoc objednaj bombastický ohňostroj!


A ako bonus, jeden typ, čo určite nerobiť a je jedno, či ide o zásnuby počas Vianoc alebo kedykoľvek! Ak existuje jedna vec, ktorú vám neodporúčame, je to použitie psa!!! Môže to na prvý pohľad vyzerať ako najroztomilejší a najromantickejší nápad, ale ver, neskúš svoje šťastie. Ten prsteň už by si mohol aj stratiť 🤣


Použili sme obrázky z nášho Instagramu, ktorý odporúčame sledovať pre každodennú inšpiráciu 😉
Ak máte video zo svojich zásnub, pošlite a ak bude super, my ho radi uverejníme na našom Insta, kde niektoré videá majú aj 200 tisíc videní.

Tiež môžeš pozrieť našu hlavnú stránku a možno nájdeš skvelých dodávateľov na zásnuby alebo následnú svadbu. Sú tam aj slovenskí a českí preverení experti. Ak by si chcel viac typov v slovenčine, nájdeš ich na tejto slovensko-českej stránke.


Sharing is caring!

2 thoughts on “Zvažuješ zásnuby počas Vianoc?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!