zásnuby
Kde … pri zásnubách na tom naozaj záleží

Kde … pri zásnubách na tom naozaj záleží

Pri zásnubách zaleží na mnohých faktoroch. Teda ak ich nechceme odfláknuť. Miesto je jedným za najdôležitejích, ak nie úplne najdôležitejích. V prredchádzajúcich blogoch sme písali o TOP miestach na zásnuby v okolí Bratislavy ako aj miestach na zásnuby v Bratislave

Teraz na to pôjdeme všeobecne alebo aj trochu teoreticky. Prvá otázka, ktorú si musíme zodpovedať je, či je vaša partnerka, poťažmo či ste obaja viac introverti alebo skôr extroverti. Od toho sa potom vyvíja všetko ostatné.

Zásnuby pre introvertov

V prípade, že ste skôr introvertní, nebudeme voliť miesta, kde bude veľa ľudí, ale zvolíme skôr romantiku. Riešením sú napríklad aj zásnuby doma v posteli. Počul som o mužovi, ktorý položil túto otázku dokonca v sprche!

Ak ste introverti, ale zas nie až tak, aby ste zásnuby robili doma, existuje veľa miest, kde nie je veľa ľudí a sú krásne. Príkladom je novootvorená Lake Side Residence v Čiernej Vode, asi 50 km od Bratislavy. Čoskoro o tomto mieste napíšeme špecialny blog post. Nie je ďaleko, ale zase dosť ďaleko na to, aby to tam nebolo preplnené. Majú len 5 apartmánov, štyri chatky a krásne jazerá. Hlavne majú stoly nad jazerom!

Napokon tu máme špecialnu kategóriu a tou sú vaše koníčky a špecialitky. Zasnúbiť sa totiž dá aj počas pilotovania malého lietadla, na lodi alebo pri potápaní.

Možnosťou je aj príroda, vodopády, či už zo zeme alebo teplovzdušného balóna.


Zásnuby pre extrovertov

Ak ste skôr extroverti, možnosti sú neobmedzené. Ak máte radi výlety a históriu, môžete ich urobiť na čarokrásnom zámku či hrade, ktorých je na Slovensku požehnane. Výber tých najlepších budeme uverejňovať na našom webe. 

Najlepšou možnosťou je miesto, na ktoré máte príjemné spomienky alebo ste sa tam spoznali. Na západe je miesto alebo činnosť, pri ktorej ste sa spoznali častou témou zásnub alebo aj celej svadby. Zažil som svadbu, kde každý svadobný stôl mal meno stanice metra v NYC, a aj celá výzdoba bola tématická, lebo pár sa spoznal na stanici metra.

Super možnosťou je vaša obľúbená romantická reštaurácia. Tam môžete zobrať aj najbližších a spoločne to osláviť. Môže to však byť aj reštaurácia, kde ste vždy chceli ísť, ale ste sa tam nikdy nedostali. Ako príklad uvediem UFO v Bratislave, s ktorým máme tiež nadviazané partnerstvo.

pri zásnubách na tom naozaj záleží

Ako vidíte možností pri zásnubách je nepreberné množstvo. Záleží len na fantázii a množstve energie či peňazí, ktoré chcete do zásnub venovať. Malo by to však vždy byť o vás dvoch. Ak potrebujete poradiť, sme tu pre vás. 

Teraz sme rozobrali voľbu miesta, čo je dôležité, ale ak skončíte len pri mieste, môže sa ešte veľa pokaziť alebo proste len ostať nezaznamenané. Viete čo všetko naozaj potrebujete? Ak nie, spojme sa, dáme si prosecco a dohodneme zásnuby snov. Kontaktný formulár nájdete dole na hlavnej stránke.

Sharing is caring!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!