plánování svatby
Aké sú trendy vo svadbách na rok 2021?

Aké sú trendy vo svadbách na rok 2021?

Páry stále plánujú svadby a očividne to robia úplne inak ako kedykoľvek predtým. Zaujíma vás teda, aké sú trendy vo svadbách na rok 2021?

V tomto blogu sa iba zamýšľam nad niektorými novými trendmi, určite nie nad tým, čo preferujem ja. Taktiež tu píšem len skúsenosti zo zahraničných svadieb, ktoré sa však môžu ukázať aj u nás.

Nové trendy zahŕňajú predovšetkým virtuálne živé prenosy a mikro svadby, aby sa prispôsobili stále menšiemu počtu hostí. Svadby sa stále viac konajú doma, na záhradách alebo v reštauráciach.

Trendom sú aj svadby na pokračovanie. Ide o to, že máte len malú svadbu alebo len obrad, ale následne ešte plánujete väčšiu svadba, ktorú plánujete do budúcnosti a s väčším počtom hostí!

Pretože kvôli obmedzeniam väčšina svadobných zvyklostí nie je umožnená, práve obrad sa stal najdôležitejšou časťou svadieb. To je pravdepodobne tiež dôvod, prečo sa čoraz viac svadieb mení na elopmenty.

Plánovanie svadby je stále viac high tech. Konajú sa virtuálne svadobné veľtrhy, virtuálne prehliadky miest a páry si robia svadobné webové stránky. Toto môže byť skvelé pre veľa z vás, pretože virtuálne prehliadky a veľtrhy šetria čas a peniaze. Stretnutie so svadobnými dodávateľmi cez Zoom alebo Skype je pre vás tiež časovo efektívne a menej nákladné. 

Svadobné web stránky, sú tiež relatívne novým, ale super trendom. Je to jednotné kontaktné miesto pre všetkých vašich hostí so všetkými podrobnosťami, vrátane odporúčaných hotelov, máp atď. Sú tiež miestom, kde od hostí môžete zhromažďovať informácie, napríklad o stravovacích obmedzeniach. Môžete tam taktiež umiestniť otázky alebo dokonca návrhy zoznamov skladieb.

Ľahko sa tiež aktualizujú a menia a dopĺňajú. Hostia môžu potvrdiť účasť a vôbec… všetko je na jednom mieste. Ak nie ste technicky zdatní, nechajte to urobiť niekoho zo svojich kamarátov alebo dokonca si zaplaťte profesionála. V dnešnej dobe však nájdete veľa možností kde si urobiť svadobnú web stránku úplne zadarmo. 

Páry vo všeobecnosti tiež uvádzajú viac podrobností v pozvánkach, ako sú podmienky na nosenie rúšok, spoločenské dištancie a iné obmedzenia. Medzi ďalšie trendy patria aj personalizované rúška

Tento článok je iba základným prehľadom našej a začiatkom série nových trendov pre svadby do roku 2021. Ak máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť v komentároch nižšie a my sa pokúsime odpovedať v nových blogoch. 


Ak chcete viac informácií o plánovaní svadby alebo životnom štýle, pozrite si Wedding Meets Fashion alebo ak si žena, pridaj sa do našej skupiny na Facebooku

Pre každodennú inšpiráciu sledujte náš Instagram @WMFteam


Sharing is caring!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!