zásnuby
Pozor! Toto je 8 najväčšich chýb, ktorých sa môžeš dopustiť pri zásnubách.

Pozor! Toto je 8 najväčšich chýb, ktorých sa môžeš dopustiť pri zásnubách.

Dnes by som chcela spomenúť osem najvýznamnejších, ale najčastejších chýb pri návrhu manželstva, teda zásnubách, pretože každý z mojich klientov by určite urobil aspoň jednu z nich. V Taliansku ma volajú expert na zásnuby, takže mojim cieľom je, aby tie vaše boli úspešné. Tu je spomínaných 8 najväčšich chýb pri zásnubách!

Na príprave naozaj záleží

NA POSLEDNÚ CHVÍĽU
Ak nestráviš dostatok času prípravou, môže to viesť k úplnej katastrofe. Ver, že viem o čom hovorím. Určite nerob zásnuby ako udalosť na poslednú chvíľu.

OUTFIT
Môže sa to zdať trivialne, ale naozaj nie je. Pekne sa obleč! Nedajte si šľapky alebo staré prepotené tričko! Ak potrebujete poradiť so skvelými zladenými outfitmi, neváhajte nás kontaktovať. Ak to myslíte vážne, môžete sa dokonca skontaktovať s naším stylistom. Uisti sa tiež, že tvoja partnerka vyzerá pre tento deň čo najlepšie! Vytvor príbeh, pre ktorý si upraví vlasy aj make-up.

Outfit je dôležitý

FOTKY
Nezabudnite si najať fotografa, ktorý ten okamih, keď padnete na jedno koleno, zveční. Buď si istý, že si bude chcieť uchovať nejaké fotografické spomienky na svoje emócie, keď si položil tú dôležitú otázku. Nezáleží na tom, či je to len priateľ so smartfónom alebo profesionál, jednoducho to urobte. V ďalších postoch sa budeme venovať možnostiam, ako to vymyslieť, aby nič netušila.

Určite si chce uchovať tieto momenty

UTAJENIE PLÁNU
Uisti sa, že vaše rodiny alebo priatelia nepokazia prekvapenie. Majte to v tajnosti! Táto chyba by tu mala byť ako #1!

NEUROB TO NUDNÉ
Pre zásnuby sú potrebné emócie a tie žijú v detailoch. Takže sa s touto otázkou neponáhľaj a radšej vytvor niečo mimoriadne. Môžeto to byť len vy dvaja, ako si kľakneš na koleno a položíš otázku alebo skupina najbližších priateľov a rodiny. Máte toľko možností, hrať sa dá s umiestnením, hudbou, kvetinami, bublinkami, doslova s ​​čímkoľvek.

NÁVRHY VO VEREJNOSTI
Maj na pamäti, že môže ísť o veľmi citlivú záležitosť. Neplánuj niečo komplikované alebo nepriamo spojené s veľkým davom ľudí, ak vieš, že by sa cítila trápne. Nerob zásnuby na verejnosti, ak ona je prirodzeným introvertom.

Nerob to na verejnosti, ak je priateľka introvert

NEPONÁHĽAJ SA SO SLOVAMI
Priprav si krátky a sladký monológ. Najprv povedz jej meno a povedz jej, ako veľmi ju miluješ. Nerob si starosti s tým, že sa Ti pošmykne jazyk. Buď čo najprirodzenejší, hovor pomaly, buď jasný a hlavne dýchaj.

VYPRÁZDNI SVOJE VRECKÁ
Aspoň v tento moment nemaj vo vreckách nohavíc peňaženku, kľúče a hlavne mobilný telefón. Aj keď si to možno nemyslíš, ver mi, že to bude vidieť na fotografiách.


Vieš že ona si ich zaslúži rozprávkové a potrebuješ pri plánovaní zásnub pomoc?
Dúfam, že som aspoň trochu pomohola a budeš vedieť aspoň 8 najväčšich chýb pri zásnubách. Ak si však chceš byť istý, že neurobíš ďalšie chyby, poďme to vymyslieť spolu. Kontaktujt ma.
+39 328 7413177 (WhatsApp)
info@proposalplannerinitaly.com

Pokiaľ sa vám tento článok páči, viac nájdete v našej blogovej sekcii, kde prispievajú len experti zo svojej praxe z celého sveta.
Pripojte sa k našej súkromnej skupine na Facebooku a sledujte náš Insta @WMFteam pre každodennú inšpiráciu.

Sharing is caring!

4 thoughts on “Pozor! Toto je 8 najväčšich chýb, ktorých sa môžeš dopustiť pri zásnubách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!