vlasový stylista
Top 5 tipov, ako sa starať o vlasy v zime

Top 5 tipov, ako sa starať o vlasy v zime

Pred dvoma dňami sme mali zoom meeting tímu a hneď som si odchytila Rebeku. Aby ste chápali, Rebecca je pôvodom z Kanady, teraz žije na Floride a je špičkovou vlasovou stylistkou pre tie najnáročnejšie nevesty. Má svoj salón a ak by ste boli na Floride alebo si tam robili svadbu, jej listing nájdete tiež na Wedding Meets Fashion webe.

Zima je za rohom, a tak som sa jej musela spýtať na najlepšie tipy na starostlivosť o vlasy v zime. Pôvodne kvôli sebe, ale nakoniec usúdila, že budem tieto informácie zdieľať aj s vami. Poďakovať môžete v komentoch dole 😉

Čo používam na vlasy v zime? Fakt to chceš vedieť? 😉
V našich severných štátoch je zima, a vtedy sú vlasy väčšinou statické a matné. Asi sa ma aj preto pýtaš, že? Práve som sa vrátila z Kanady, kde mrzne, a moje vlasy boli suché a lámavé. Tááák …

1. Zrušila som moje nadpojené vlasy. Nie som si istá, či to bol ten suchý studený vzduch, ale moje „extensions“ mi pripadali ako slama a museli ísť, takže som sa teraz vrátila k ‘au-natural‘ a milujem to. (Aj tak si ich dám o dva týždne späť 😂)

2. Svoje kadere som poliala našim prírodným detanglerom (oddelovač). Používam ho vždy, keď vyjdem zo sprchy, pretože je vyrobený z prírodných surovín, ako je rozmarín, levanduľa a pelargónia. (Tajný rodinný recept @phairisluxurythelounge)

3. „It’s a 10má najlepšie vlasové produkty!! Ich bezoplachový kondicionér s maskou na vlasy je fantastický a má desať výhod v jednom. Použijete ho len raz a vaše vlasy budú ako hodváb. @itsa10haircare (kúpite aj v EU)

4. Moja „mokrá kefa“ je absolútne dokonalá kefa na vlasy. Jednu mám na fénovanie a jednu na detangling (oddelovanie). Mäkké štetiny rozčesávajú vaše vlasy bez toho, aby vám ich lámali, a pri mojich jemných vlasoch to je proste nevyhnutnosť. @thewetbrush

5. V neposlednom rade každých pár týždňov používam doma OLAPLEX #3 ako masku na vlasy. Obnuvuje, opravuje a posilňuje. @olaplex


Kľúčom k skvelým vlasom je udržiavať ich hydratované a zvlhčené. Pravidelné zastrihávanie je tiež mimoriadne dôležité, najmä ak chcete, aby rástli a vyzerali zdravo.

Ak chcete nájsť viac tipov od popredných svetových expertov a nie len novinárov, nájdete ich na našej stránke v angličtine. Začali sme však pripravovať super beauty tipy aj v slovenčine a češtine a už teraz tu nájdete aj našich skvelých odborníkov.

Pre dennú inšpiráciu sledujte náš Instagram a ak si budúca nevesta, pridaj sa aj našu Facebook skupinu.


Sharing is caring!

2 thoughts on “Top 5 tipov, ako sa starať o vlasy v zime

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!