Svadobné inspirácie
Svadobné fotenie v Portofino

Svadobné fotenie v Portofino

Svadobné fotenie v Portofino je vždy zážitok. Portofino je naozaj nádherné miesto na svadobné alebo aj predsvadobné fotenie, ktoré ponúka mnoho scenérií pre dokonalé svadobné fotografie. Malebný polostrov ponúka krásne výhľady na Ligurské more a je dokonalým miestom pre svadobné fotenie. Prechádzka po nádherných prírodných cestičkách a fotografie na útesoch alebo v krásnych záhradách vám prinúšajú zaujímavé a originálne zábery. Tu sú niektoré tipy na lokácie, ktoré vám môžu pomôcť získať tieto krásne zábery:

  1. Prístav – Prístav v Portofine je dokonalým miestom pre svadobné fotenie. Farebné lode a prístavné budovy v pozadí a krásne pobrežie vytvoria dokonalú scenériu pre romantické zábery.
  2. Záhrady Brownovho hradu – Záhrady hradu Brownovej rodiny sú nádherné a ponúkajú krásne pozadie pre fotografovanie. Fontány, sochy a rôzne kvety vytvoria romantickú atmosféru, ktorá je ideálna pre svadobné fotenie.
  3. Kostol sv. Martina – Kostol sv. Martina v centre mesta je nádherným miestom pre svadobné fotenie. Kryté uličky a krásne stavby vytvárajú romantickú atmosféru, ktorá je ideálna pre svadobné fotografie.
  4. Pláže – Portofino má niekoľko krásnych pláží, ktoré sú dokonalými miestami pre svadobné fotenie. Zábery s plachetnicami, palmovými stromami a prirodzeným prostredím vytvoria krásne svadobné fotografie.
  5. Uličky mesta – Množstvo krytých uličiek sú ideálnymi miestami na zachytenie pravej atmosféry talianskeho mesta. Farby domov a kvetinových balkónov vám prinášajú kreatívne zábery plné atmosféry a nálady.

Keď ste už ste navštívili Portofino, odporúčam vybehnúť aj do Portovenere, ktoré je vlastne vstupnou bránou do známeho Cinque Terre. Portovenere je tiež nádherným miestom pre svadobné fotenie v Taliansku a ponúka množstvo miest s nádhernými výhľadmi na more a okolitú prírodu. Tu sú niektoré z nich:

  1. Kostol sv. Petra – Kostol sv. Petra je krásnym miestom na svadobné fotenie, ktoré určite nemôžete obísť. Kostol je situovaný na vrchole kopca a ponúka nádherné výhľady na more a okolitú prírodu. Odporúčam si však privstať, nakoľko tu je vždy moc ľudí.
  2. Prístav – Prístav v Portovenere je dokonalým miestom na romantické fotenie. Farebné lode, prístavné budovy a krásne pobrežie vytvoria dokonalú atmosféru pre svadobné fotografie.
  3. Ostrov Palmaria – Ostrov Palmaria, ktorý sa nachádza nedaleko Portovenere, je krásnym miestom pre svadobné fotenie. Krásne pláže, skalnaté útesy a prírodné scenérie ponúkajú dokonalú atmosféru pre romantické zábery. Dostanete sa tam na loďke, ktorú si ľahko prenájmete.

Je dôležité, aby ste mali dostatok času a plánovali svadobné fotenie dopredu, aby ste sa uistili, že máte dostatok času na návštevu rôznych miest a získanie tých najlepších svadobných fotografií. Samozrejme, dôležité je mať kvalitného fotografa, ktorý vám pomôže získať tieto nezabudnuteľné zábery. Ak takého potrebujete, určite skúste kontaktovať Jana Freireho, ktorý túto oblasť už dobre pozná.

Ak potrebujete pomôcť zorganizovať svadbu, neobíďte Simonu Kocúrovú a ak chcete v Portofine alebo v okolí zásnuby, určite sa obráťte na Martinku Udičovú. Garantujem, že neoľutujete ani s jedným z našich spriatelených dodávateľov. Spolu s nimi vznikli aj všetky fotky priložené k tomuto blogu. Ak vás láka Taliansko, pozrite si viac tipov na svadby v Taliansku na našej stránke.

Sharing is caring!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!