zásnuby
Top 5 najromantickejších miest na zásnuby v Taliansku

Top 5 najromantickejších miest na zásnuby v Taliansku

Leto sa blíži míľovými krokmi a je možné, že vaše myšlienky ulietavajú k plánovaniu dokonalých zásnub. Taliansko je jedným z najžiadanejších cieľov pre romantiku, pretože ponúka nekonečné množstvo miest, kde možno položiť dôležitú otázku a urobiť tento deň čarovným.

Tu je mojich 5 najlepších miest, ktoré by ste mohli zvážiť pre tento špeciálny deň. Rím, Florencia, Positano, Portofino a jazero Como. Áno, máte pravdu! Všetko sú to nielen najobľúbenejšie mestá v Taliansku, ale navštevujú ich aj mnohí turisti. Ale pozrite sa na tieto miesta, ako na najlepšie možnosti na zásnuby v Taliansku.

RÍM

zásnuby v výhľadom na Colosseum

Viem, že si mnohí z vás si myslia, že fontána di Trevi je najlepším miestom v Ríme, kde si môžete pokľaknúť na jedno koleno. Koľkí z vás však vedia, že fontána je kedykoľvek počas dňa preplnená turistami? Ak je vaša partnerka plachá osoba, vyberte si miesto, ktoré je dôvernejšie, a kde sa môže cítiť pohodlnejšie a vy uvoľnenejšie. Navrhujem prenajať si súkromnú terasu s úchvatným výhľadom na Koloseum. Určite ju prekvapujte postupne. Určite splníte jej očakávania, len čo vyjde na terasu.


FLORENCIA

zásnuby vo Florencii

Piazzale Michelangelo vo Florencii je úplne nádherná kvôli panoráme mesta, ale nie najvhodnejšia, ak chcete prekvapiť svojho partnera niečím jedinečným. Môj návrh sa týka záhrad Bardini. Majú takmer rovnaký výhľad ako Piazzale Michelangelo a navyše si ich môžete rezervovať súkromne iba pre vás, vďaka čomu je toto miesto úplne ideálne pre zasnuby snov. Najlepšie obdobie bude jar, keď sú rozkvitnuté vistérie. Predstavte si, aká kúzelná bude atmosféra pod tunelom s týmito nádhernými kvetmi a úžasným výhľadom na Florenciu.

POSITANO

zásnuby na pláži v Positano

Positano, jeden z klenotov pobrežia Amalfi, je v letnej sezóne turistami veľmi navštevovaný a obľúbený. Ako teda naplánovať návrh a urobiť ho epickým? Väčšina párov chce urobiť zásnuby na pláži, aby fotograf mohol zachytiť tento významný okamih s úchvatným výhľadom na farebné domy v pozadí. Moja rada je však rezervovať si
súkromnú terasu alebo vyhradený priestor na pláži (v konkrétnom okamihu), aby ste partnera prekvapili romantickým prostredím. Ak vášmu partnerovi nevadí trochu publika, potom bude pláž tým ideálnym miestom.

PORTOFINO

zásnuby v Portofine

Portofino je jedno z najexkluzívnejších miest v Taliansku, obľúbené bohatými a slávnymi, najmä počas 50-tych rokov. Dnes je ešte stále mimoriadne populárny a navštevovaný slávnymi ľuďmi, ktorí sem prichádzajú s luxusnými jachtami a nakupujú v obchodoch ako Gucci, Louis Vuitton atď. Portofino má svoje kúzlo, pretože je veľmi intímne. Najkrajším miestom pre zasnený návrh je určite Castello Brown s nádherným výhľadom na prístav a krištáľovo zelenými vodami. Terasu zámku si môžete rezervovať len pre vás a s ľahkými romantickými úpravami určite na svoju partnerku urobíte dojem a ponecháte ju bez slov.

LAKE COMO

zásnuby na jazere Como

Vybrať si jazero Comské pre zásnuby je vždy skvelý nápad, ak hľadáte jedinečnú scenériu, elegantnú architektúru a romantickú atmosféru. Tieto tri zložky zaručujú úspešný výsledok plánovania vášho návrhu. Na jazere Como je nekonečné množstvo miest, kde môžete svoju milovanú osobu prekvapiť. Môžete si rezervovať klasickú drevenú loď a urobiť svoj návrh pred mostom Civera, rezervovať romantickú večeru pri sviečkach s výhľadom na jazero, položiť otázku v súkromí na slávnej lodžii Villa Balbianello alebo ju urobiť ešte intímnejšou a padnúť na jedno koleno pod altánkom v tejto krásnej vile.


Teraz vidíte, že k úspešnému návrhu treba naozaj veľa. Ak nie ste si istí, ozvite sa a naplánujem vaše zásnuby v Taliansku do najmenších dokonalých detailov. Volám sa Martina Udicová, žijem v Taliansku a tu je môj kontakt.

Ak chcete viac informácií o zásnubách či dokonca o svadbách, pozrite si naše články od najlepších odborníkov v odbore. Môžete sa tiež zapojiť do našej súkromnej skupiny na Facebooku.
Pre dennú inšpiráciu sledujte náš Insta @WMFteam

Sharing is caring!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!